Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

O firmie

Firma HK Resin Model powstała w 2008 roku dla Was modelarzy tych zawodowych jak i tych, którzy próbują sił w modelarstwie redukcyjnym.
Zajmujemy się wykonawstwem wzorów modeli żywicznych w szerokim zakresie oraz i produkcją finalną. Wykonujemy również elementy przezroczyste z żywicy (np. oszklenia kabin samolotów).
Od samego początku działalności współpracujemy z takimi firmami, jak A2Zee Models oraz Silver Wings świadcząc usługi w zakresie odlewania modeli żywicznych.

HK Resin Model wykonywać będzie pod swoim sztandarem modele żywiczne samolotów z okresu 1914-1939 głównie w skali 1:32 oraz pojazdy wojskowe z okresu pierwszej wojny światowej w tej samej skali, których na rynku brak. Doskonale wiemy jak dla Was modelarzy ważne jest, aby modele były maksymalnie detalizowane i precyzyjnie wykonane zgodnie z oryginałem. W trosce o to modele spod znaku firmy HK będą wykonywane na najwyższym światowym poziomie tak jak z wymienionych firm, z którymi współpracujemy.

Zapraszamy do współpracy wszystkich fanów modeli redukcyjnych z żywicy.
Najważniejszym wyznacznikiem rozwoju naszej firmy będzie Wasza satysfakcja z naszych modeli. Dlatego nasze zaangażowanie w pracę, dbałość o najwyższą jakość i perfekcyjność detali, będą zawsze na najwyższym poziomie. Dotyczy to również wykonawstwa produktu finalnego.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące wzorów modeli, których obecnie brak na rynku modelarskim.